ڇنڇر, 21 سيپٽمبر 2019 - Sat 09 21 2019

منو

متسابقان مسابقات قرآن استان تهران از برترین چهره‌های قرآنی کشور بودند

 گروه فعاليت‌هاي قرآني: مدير مجتمع فرهنگي، قرآني بصيرت گفت: شرکت کنندگان در مسابقات قرآن استان تهران نسبت به سال‌هاي گذشته رشد کمي و کيفي قابل توجهي داشته و از برترين چهره‌هاي قرآني کشور بودند.

حجت‌الاسلام والمسلمين ابوالحسن چالويي، مدير مجتمع فرهنگي، قرآني و دارالقرآن بصيرت در گفت‌وگو با خبرگزاري بين‌المللي قرآن(ايکنا)، با اشاره به برگزاري سي و ششمين دوره مسابقات قرآن و هجدهمين دوره مسابقات اذان، ابتهال، تواشيح و هم‌خواني قرآن کريم استان تهران که طي يک هفته گذشته به ميزباني مجتمع فرهنگي، قرآني بصيرت برگزار شد، اظهار کرد: برگزاري مسابقات قرآن در سطح منطقه‌اي، شهرستاني، استاني و ... موجب ترويج فرهنگ قرآني در جامعه و توسعه فعاليت‌هاي قرآني مي‌شود.

وي با بيان اينکه مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خيريه از مهم‌ترين رويدادهاي قرآني کشور است که در بالاترين سطح خود دنبال مي‌شود، ادامه داد: بهبود وضعيت فرهنگي کشور و همچنين توسعه فضاي قرآني در جامعه در سايه همين مسابقات قرآن محقق مي‌شود و برگزاري چنين مسابقاتي و تشويق نوجوانان و جوانان به حضور در اين مسابقات موجب مي‌شود تا مشکلات و آسيب‌هاي موجود در جامعه به ميزان قابل توجهي کاهش پيدا کند.

Leave your comments

0
terms and condition.
  • No comments found